אודות

 

אני – סיגל ורדי

 

אישה ואם בישראל. מומחית ביצירת פתרונות יצירתיים לקונפליקטים עם חמישה דיירי המשנה בביתי (שלושת ילדי המתבגרים ושתי הכלבות).

אני בוגרת החוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב. מרצה ומנחת הרצאות וסדנאות על נושאים שונים בקולנוע, לילדים  ונוער בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, תיכונים, פנימיות, מתנ"סים וסינמטקים, מדן ועד אילת, במסגרת "סל תרבות ארצי".

מרצה בחוג לקולנוע בסמינר הקיבוצים- המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנות בתל אביב. ומורה לכתיבה יוצרת ובימוי קולנועי במגמת הקולנוע בתיכון א' לאומנויות (כן, בתל אביב).

 

בנוסף, אני נהנית מהעשייה כמרצה אורחת בבתי הורים ובחוגי בית על מגוון נושאים בקולנוע, במסגרת הרצאות העשרה.

חוץ מקולנוע – אני מאפרת מקצועית, התמחות בבנייה ויצירת דמויות קולנועיות ואפקטים מיוחדים (פצעים, צלקות, כוויות ועוד).

ולמען שחרור הגוף, האישיות והאימהות מעומס יתר, תוך כדי שמירה על  שיווי המשקל כלוליינית על טרפז החיים, אני גם רקדנית ומורה לריקודי בטן.

 

 

סל תרבות ארצי

 

התכנית החינוכית המשותפת למשרד החינוך ולחברה למתנ"סים – סל התרבות הארצי – מתמקדת בשישה תחומי אומנות: ספרות, אמנות פלסטית, מוזיקה, מחול, תיאטרון וקולנוע. ק-ו-ל-נ-ו-ע... קולנוע, הרי, זה אני. אהבת חיי, מהות קיומי.

 

עם התחום הזה אני מסתובבת, כאמור, בכל רחבי הארץ, במסגרת הסל. בשיתוף עם מסגרות החינוך הפורמליות והלא פורמליות, אני מקיימת מפגשים, שיעורים, סדנאות והרצאות, אשר בהם הילדים והנוער לומדים באופן פעיל, תוך הנאה ושעשוע, על העולם המופלא של הקולנוע.