אירועי תרבות

 

 

אני מזמינה אתכם להתרווח קלות, לקחת פסק זמן מהשגרה, ולהנות מאתנחתא מרעננת עם אירועי התרבות שלנו. בואו להשתתף בהרצאות בשונות או בסדנאות מפתיעות לקבוצות, במפגשי בוקר או ערב, לקהל מגוון או לנשים בלבד.
 

 

הרצאות בקולנוע:

 

בואו להכיר את המוסד הקולנועי הייחודי - צ'רלי צ'פלין. האיש, המפעל, התקופה שהוא מייצג וההיסטוריה של עולם הקולנוע  בראי האיש המופלא הזה. הסכיתו ושמעו על ההומור בקולנוע, ובואו נראה ביחד איך נכנס מסך הקולנוע להרד- קור של  אירועי התרבות של חיינו, שם הוא נמצא אפילו כיום, במאה העשרים ואחת. נבחן באופן מרתק איך הכל התחיל. בלי קול, בלי צבע וללא אפקטים של תלת מימד.

 

התוודעו גם לתחום המרתק של אפקטים באיפור קולנועי. תחום בפני עצמו, בעל חשיבות רבה של עשייה מאחורי הקלעים: סדנא עם הרבה הדגמות והרבה הומור. אגב, מי מתנדב שאשתיל לו בורג במצח?

 

ושאלה קטנה: מי מוכן לא לדבר למשך 5 דקות ולהקשיב למה ששומעים בסרט?  הכירו את פס הקול הקולנועי. גם הוא עבר כברת דרך בתולדות ימי הקולנוע...
 

 

מפגשי נשים:

                                    

הי, בנות. רק אנחנו, לבדינו, לאירוע תרבות על טהרת הנשים. במפגשים אלה אתאים תוכנית מיוחדת למשתתפות.  נוכל לשלב ממגוון התחומים: הרצאות בקולנוע, שיעור בריקודי בטן, וסדנא על איפור מהחיים...

 

אבל שונה. בשפה הייחודית שלנו, של הנשים מנוגה.
 

 

מפגשי כתיבה יוצרת:

 

אזהרה! זוהי פעילות ייחודית, שונה ומפתיעה! בסדרת סדנאות או במפגש בודד תעשו הכרות עם יכולת חדשה שלכם: הכתיבה.

 

כל אחד יכול. בכל גיל, ובעיקר - בכל מצב רוח, לכתוב מונולוג או סיפור קצר. תפתיעו את עצמכם ותפתיעו  אחרים. זו תהיה בהחלט חוויה מכוננת, שכולה הנאה צרופה!