הפעלות למבוגרים


הנה לכם הזמנה לנפוש מעט מהתנועה המטורפת באוטוסטרדת החיים, ולהרגע עם ההפעלות שלנו למבוגרים. אלה יכולות להיות במספר תחומים, בשעות הבוקר או הערב,  לקהל מעורב – גברים נשים, או למפגש נשים בלבד. אז מה בתכנית? אירועי תרבות, מסיבות רווקות, שיעורים של ריקודי בטן, או סדנאות איפור.

 

אירועי תרבות שאנו מציעים:

 • מספר אפשרויות של הרצאות קולנוע:
  צ'רלי צ'פלין והומור בקולנוע, סדנא של אפקטים באיפור קולנועי, או סיפורו של פס הקול הקולנועי.
   
 • מפגשי כתיבה יוצרת
  הכוללים מפגש או סדרה של מפגשים, בהם נכיר יכולת הנמצאת אצל כולנו: הכתיבה. נשתעשע בכתיבת סיפור קצר או מונולוג, נצחק, נופתע ונפתיע את האחרים.
   
 • מפגשי נשים:
  במפגשים אלה אתאים תוכנית מיוחדת למשתתפות, אשר תציג שילוב של מגוון התחומים של ההפעלות למבוגרים שאנו מציעים. הכל בהתאמה לקהל הנשי.  

 

מסיבת רווקות:

בקצב הדרבוקה, עם החברות הכי טובות, צעיפי מטבעות ומצב רוח מעולה,  נרקוד ונשמח את כלה, נאכל בלי לחשב קלוריות וזה יהיה ערב שלא יישכח לעולם! הכיסאות יהיו רק  תפאורה. אף אחת לא תשאר לשבת..... ואת החיוכים ננציח במצלמות...

 

ריקודי בטן:

אמנם מוצאי מהונגריה, אך בשל אהבתי לקולנוע, סיקרנו אותי מילדות המוסיקה והרקדניות בסרטים בערבית שהיו מוקרנים כל שישי בערב, בערוץ הטלוויזיה הראשון והיחיד. היום אני מבינה את החיוך המאושר שהיה חלק בלתי נפרד מהרקדנית. כי זה מה שקורה כשרוקדים ריקודי בטן: הגוף והנפש משתחררים ממועקות, והקלוריות מנוצלות היטב.

הצטרפו לאחת מקבוצות הריקוד שלי, או הזמינו אותי לרקוד ולהרקיד באירועים או במסיבות רווקות.

 

סדנת איפור:

האפקט המופלא של מעט גוון וצבע... ביומיום, באירועים מיוחדים ובעולם הקולנוע.