הפעלות ליום הולדת

 

חיים בסרט

 

גבירותיי ורבותיי.. תיי..תיי, ילדים חביבים וילדות מתוקות; היא, שמקורה אלפי קילומטרים מכאן, עשתה דרכה אלינו, היישר מאולפני ההפקה בהוליווד!! קבלו אותה במחיאות כפיים, בתדהמה, בשמחה, בחיוכים ובפרצי צחוק מתגלגלים: הפעילות שתעשה לכם את יום ההולדת להכי מיוחד, הכי מהנה והכי כיפי שיש. הסדנה של איפור בסרטים!!

 

 

הפעלות ליום הולדת מהסרטים

 

בסדנה תחוו למידה והדגמות מדהימות של סודות האיפור הקולנועי. תכירו את האפקטים המיוחדים של האיפור בסרטים. באירוע הזה יהפכו המשתתפים לשחקנים בסרט שלנו. שם נהפוך את ילד יום ההולדת לכוכב, והוא יאופר בסגנון סרטי האקשן המובילים. כל תהליך האיפור יצולם ויוקרן בשידור חי על מסך ענק. כל אורחי המסיבה יצפו במתאפר. כיאה לכוכב אמיתי. וכשמלאכת האיפור וההלבשה תסתיים, הוא יהיה השחקן הראשי בסרטון שיופק בהשתתפות כל הנוכחים. כן, כן, לכמה שעות, הוליווד זה כאן. נפיק לנו סרט, נביים אותו, נצלם ונשחק בו.

 

הרעיון הוא הפעלת יום הולדת מקורית, סופר אקטיבית, אשר כשמה כן היא – מפעילה את כל הילדים, תוך חשיפתם לצדדים המעניינים והמענגים של מסך הכסף.

 

בסיום הפקת הסרט והקרנתו יאופרו הילדים בסוגים שונים של איפורי אפקטים, לבחירתם.

 

הורים שיגיעו בסיום המסיבה ויתעלפו למראה ילדם המחייך מאושר כשצלקת מעטרת את מצחו, יטופלו בחום ואהבה (ובנוזל להסרת צלקות)

 

 

אני – סיגל ורדי

 

קצת רקע עליי, להבנת התשוקה שלי לנושא:

אני גרסה של פיטר- פן. צעירה לנצח. פעילה, שמחה, אוהבת לצחוק ולהצחיק. אוהבת את עולם הקולנוע בכל מאודי. למדתי קולנוע באוניברסיטת תל- אביב, והיום אני מרצה לאותו תחום בדיוק בסמינר הקיבוצים. חוץ מזה, אני מעבירה הרצאות ומנחה סדנאות על נושאים שונים בהקשר של קולנוע, לילדים ולבני נוער. מסיירת עם ההרצאות והסדנאות בכל הארץ, במסגרת פרויקט "סל תרבות ארצי". אני גם מורה בתיכון, מלמדת כתיבה יוצרת ובימוי קולנועי.

 

ובנוסף – אני מאפרת מקצועית, בונה ויוצרת דמויות ומתמחה באפקטים מיוחדים של איפור. וחוץ מזה - עושה את מה שאני מאוד אוהבת: הפעלות לימי הולדת.