מסיבות רווקות

 

הערב המיוחד שלך

 

עונת החתונות התחילה. והיא לא דילגה עלייך. ואת, כמובן, תכננת את הערב וחשבת על כל פרט, כולל הצבע של הכפתורים בשמלה של אמא שלך. מחר הוא היום הגדול שלך. הזרקורים יהיו עלייך, הבמה תהיה כולה שלך. כל האורחים כולם יהיו שם בשבילך. את מתחתנת מחר! 

 

אבל היום את רוצה לבלות רק עם החברות הכי קרובות במסיבת הרווקות הקטנה שלך. את רוצה לחגוג בהרבה צחוקים והמון מוסיקה.  ומה יותר טוב מערב שכולו ריקודי בטן שישחררו אותך מהמתח, מההתרגשות, מהסחרור של לפני החתונה?

 

 בקצב הדרבוקה, עם החברות הכי טובות, צעיפי מטבעות ומצב רוח מעולה, נרקוד ונשמח. את, הכלה של מחר, וכל מי שתרצי לצידך בערב המיוחד הזה. ורק מי שתרצי! לאכול בלי לחשב קלוריות ובלי ייסורי מצפון, משוחררת וחופשיה להנאה טוטלית, בחגיגה שלא תישכח לעולם! הכיסאות יהיו רק  תפאורה. כי אף אחת לא תישאר לשבת... ולמען הנוסטלגיה, את החיוכים ננציח במצלמות...

 

את ואני נחשוב ביחד על האופי והארגון של הערב, על המוסיקה, ועל ההפתעות שנכין לבנות...

 

 

מסיבת רווקות בהפתעה

 

מסיבה, כדרכן של מסיבות, חייבת להיות שמחה. ואירוע כזה, כדרכן של מסיבות רווקות, צריך להיות גם מיוחד, באופן שלא יישכח לעולם. ואם את חברה של הכלה ואת זו שמתכננת לה מסיבת רווקות כהפתעה, נעשה את זה כך שלנצח היא לא תשכח, לא אותך ולא את הערב המיוחד.

 

אבל כן את הדאגות...

 

נדאג שההפתעה לא תהיה הפתעה רק בעצם קיומו של הערב, אלא גם במהות. בעיקר במהות. יחד נארגן לה את הפרידה הכי מיוחדת, הכי מצחיקה, שמחה, מרגשת ומפתיעה, מתקופת הרווקות שלה. נארגן לה את זמן האיכות הזה עם הקרובות לה באמת, כמו שהיא תמיד דמיינה אותו: בלתי נשכח!