סדנת איפור

 

סודות ושקרים באיפור


מה? מג ריאן לא באמת מחייכת כל הזמן? זו רק חומצה היאלורונית שתפסה לה את השריר בפה?

 


האיפור בקולנוע ובדרך לקניון גבעתיים

 


או במילים אחרות: פעם מאוד רציתי להראות כמו ניקול קידמן אבל מאז שהיא לא יכולה להזיז את שרירי הפנים מרוב בוטוקס, והרופא שמזריק לה לא נמצא באזור החיוג שלי, קניתי אייליינר ואני מאושרת (וזה לוקח לי כל יום שעה, מקסימום שעה וחצי, לצייר קו אחד ישר ואחיד מעל לריסים. אבל מי מודד זמנים בשנה מעוברת...).

החיים הם אוסף של רגעים, רגשות והרבה חומרי איפור במגירה האישית ובתצלומי פרסומות. ברוח זו, במפגש נטול יומרות הוליוודיות או מלודרמות בוליוודיות מהודו, אכיר למשתתפות בסדנת האיפור סודות מקרוואן האיפור באתרי צילומים, ומסמטאות שוק בצלאל בתל אביב באחד מימי חודש אוגוסט. שהרי את שתי הזירות האלה הרביתי לתרגל בעצמי, בעבודתי כמאפרת בסרטים, וכציידת מותגים בחיסול כללי. הכל למען בריאותן הנפשית של בנותיי המתבגרות, הצנועות והחסודות.

 


סדנת איפור עם פרקטיקה לחיים

 

 

אדגים בעזרת טכניקות פשוטות איך להדגיש קווים וחלקי פנים, איך להבליט את מה שכדאי וראוי, ואיך להצניע את מה שצריך פחות לבלוט. כך תוכל המאופרת המאושרת, להראות כמכלול של פרטים המשתלבים בהרמוניה. כמו המונה ליזה ביום שיער טוב במיוחד, מאיר עיניים. ולא כמו מי שמפרסמת את סומק מספר 23 של לאנקום (במבצע מיוחד לחגים) שנוצץ על פניה, אבל לא במקום המתאים. כי לא עברה סדנת איפור...

סדנת איפור זו מתאימה כמפגש העשרה לנשים בכל גיל, גם (ובעיקר) למי שחוששות כי מוצרי איפור מבליטים פגמים בעור. לכל גיל ולכל מצב עור ניתן להתאים איפור שיראה טבעי  וזוהר (גם אם את לא ניקול קידמן, וטוב שכך, שהרי אם את כן אז איך תחייכי?)