ריקודי בטן

 

מה לי ולזה?!

 

אני? על המוצא ההונגרי שלי? מה לי ולריקודי בטן? מה לי ולאחת מהאושיות העתיקות של התרבות המזרח- תיכונית והצפון- אפריקאית? ובכן – הכל התחיל מאהבתי לקולנוע ולסרטים. מכל סוג ומקור ובכל מדיה. תמיד סיקרנו אותי, כבר מילדות, המוסיקה והרקדניות בסרטים בערבית שהיו מוקרנים כל שישי בערב, בערוץ הטלוויזיה הראשון והיחיד.

 

היום אני לגמרי מבינה את החיוך המאושר שהיה חלק בלתי נפרד מפניה הקורנים של הרקדנית. כי זה מה שקורה כשרוקדים ריקודי בטן: הגוף והנפש משתחררים ממועקות ומכל העול יום- יומי המלווה אותנו בשגרה. והקלוריות - הן מנוצלות היטב היטב. כי מי שניסתה ויודעת – זה לא רק הבטן, זו סימפוניה אמיתית של הפעלת כל שרירי הגוף. אחח, התענוג הזה כשהנאה וחיטוב נפגשים...

 

 

ריקודי בטן? מה, בעצם, אני מציעה

 

מטבעות מרשרשים... מוסיקה שעושה שמח, נצנוצים על המותן ונצנוצים בלב. רק תנו לי במה או רחבה: על הדשא או באולם, עם חיוך משכנע שמדביק בשמחה אמיתית-


אני מזמינה אתכם לחוות על עצמכן את עולם המחול המזרחי, בחוויה שמתאימה לכל גיל  ולכל מסיבה. גם כהופעה והרקדה, וגם כשיעור המדגים ומסביר, בהחלט גם למתחילות, את יסודותיו ועקרונותיו של ריקוד הבטן.

 

אז בנות יקרות, למי שמחפשת פעילות למבוגרים עם קונוטציה נשית, רעיון למסיבת רווקות או למסיבה סתם, לרגל כל אירוע; ורוצה את זה שונה, מפתיע, מהנה, אנרגטי, בהחלט מפעיל, במלוא מובן המילה – משהו שיעלה את הדופק ואת רמת האדרנלין ויקפיץ אנדורפינים ואת הנשמה. אז הנה אני כאן, שלכן ובשבילכן!

 

להתראות  בקצב הדרבוקה....

 

הצטרפו לאחת מקבוצות המחול המזרחי שלי, או הזמינו אותי לרקוד ולהרקיד בכיף באירועים או במסיבות רווקות